Úvod a novinky

cleese_a_bean.jpg
Mr.Been a John Cleese
Děkuji všem za podporu i účast, děkuji všem organizátorům a přeji příjemné Vánoce a úspěšný rok 2007. Příští rok opět naviděnou v Uherském Hradišti - nejblíže na semináři španělského filmu (3. - 6.5.2007 Uherské Hradiště). Jiří Králík - jiri.kralik@acfk.cz.
 • Španělský film 2007 - přehlídka a seminář
  v měsíci květnu 2007 uspořádá AČFK velkou prezentaci španělské filmové kultury v ČR formou velké pražské přehlídky, tradičního filmového semináře archivních filmů v Uherském Hradišti a především putovní přehlídkou deseti nejvýznamnějších španělských filmů v českých kinech. Akci organizujeme ve spolupráci s Institutem Cervantes v Praze i řadou dalších institucí. Oficiální stránky akce jsou : http://archiv.seminare.acfk.cz
 • Rekordní počet účastníků
  Na letošní seminář se přihlásil rekordní počet účastníků, někteří nakonec nedorazili, ale i tak jsme registrovali 501 akreditovaných zájemců. Celkový průběh byl velmi poklidný s minimem programových změn a technických problémů (za ten jeden se opravdu omlouváme). Děkujeme za podporu a příjemnou atmosféru - VŠEM a přejeme příjemné a klidné Vánoce.
 • 29.11.2006 - první tisková konference o půl hodiny dříve
  Ve středu 29. listopadu 2006 od 9:30 hodin proběhla v kině EVALD Praha další tisková konference Asociace českých filmových klubů. Na programu byla i obsáhlá informace o semináři britského filmu, k dispozici byly i všechny tiskové materiály (program, katalog, plakát, ..), ale také informace o přehlídce čínských filmů a Projektu 100 - 2007.
 • 16.11.2006 - letos internát MOJMÍR nebude
  Na základě technických problémů jsme byli nuceni najít náhradní situaci za tradiční ubytování v internátě MOJMÍR. Řešení této situace se jeví velmi dobré - našli jsme místo v ubytovně ve Starém Městě - převažují dvojlůžkové pokoje a zajištěn je i efektivní systém rychlé přepravy.
 • 16.11.2006 - Nové možnosti ubytování
  Po složitém vyjednávání se zdařilo najít další místa na ubytování. Ve vlastním spacáku můžete spát krásném a novém baletním sále na Sportovní hale (is možnostmi sprchování a větším komfortem), zájemci o internátové ubytování mají možnost si vybrat na ubytovně ve Starém Městě a hotelu Quadro. Více v sekce AKREDITACE.
 • 30.11.2006 - 16:00 zahájení výstavy plakátů
  Zlatá éra českého filmového plakátu - filmové plakáty z 60. a 70. let - Výstava filmových plakátů představí práce předních českých grafiků a výtvarníků Milana Grygara, Vratislava Hlavatého, Zdeňka Kaplana, Karla Vaci, Karla Machálka, Josefa Vyleťala, Olgy Vyleťalové-Poláčkové, Karla Teissiga, Zdeňka Zieglera a dalších.
 • 30.11.2006 - zahájení akreditace ve 13:00 hodin
  ve čtvrtek 30.11.2006 ve 13:00 bude v kině Hvězda zahájena akreditace na dvanáctý ročník britského semináře.
 • 20.10.2006 - Program rozšířen o britský projekt ANTENNA.UK
  Program doprovodných akcí se díky aktivitě British Council rozšířil o dva další díly unikátního projektu ambiciózních nových britských hudebních klipů ANTENNA.UK (http://www.antennapromo.co.uk/). Více najdete v programu britského semináře.
 • 11.10.2006 - zahájení akreditace
  byla zahájena akreditace a v jejím rámci se můžete přihlásit, objednat ubytování a využít slev. Více v sekci akreditace a slevy.
3clees_jb.jpg

Městská kina Uherské Hradiště | www.mkuh.cz | 2011

DAT
Realizace a provoz Dat