Akreditace

hvezda_z_balonu.jpg
Registrovat se můžete od 11. října 2007 na adrese http://akreditace.acfk.cz . Cena akreditace je stanovena na 120,- Kč na den, v případě objednávky na více dní pak prostým násobkem denní sazby a počtu dní. Je ale možné využít slevu - viz. oddíl SLEVY.

Rozhodně vyjde levněji zakoupit si akreditaci. Jednak nejsou všechny filmy určené pro veřejnost bez průkazek a jednak jednotlivé vstupné - 70Kč, popř. 50Kč s průkazkou FK - se vyplatí už při druhém, respektivě třetím filmu.

 • Průkazky už od 28.11.
  Vážení účastníci, letošní seminář britského filmu se kvapem blíží. Vzhledem k ranním kinolektorátům D.Crystala už od čtvrtečního rána nabízíme akreditaci s předstihem od 28.11. od 15:00.
 • Vstup do akreditace
  Akreditace od 11.10.2007 na adrese http://akreditace.acfk.cz/ . Zde si můžete nejenom zvolit dobu pobytu na semináři, ale i zažádat si o slevu. V systému si můžete také nahlásit svoji platbu a sledovat tak aktuální stav Vašeho soukromého účtu semináře.
 • Ubytování
  Z důvodu vyčerpání kapacit Sportovní haly nabízíme nově ubytování ve spacácích v sále kina Hvězda. Ubytování v hotelích, soukromí a penziónech si zajišťujete sami. Pomoci Vám může Městské informační centrum, které na adrese http://www.uherske-hradiste.cz/search/ubytovani.py nabízí základní informace o jednotlivých ubytovacích místech, na telefonu 572 525 525 Vám případně poradí s optimálním výběrem.
 • Slevy
  I pro letošní seminář jsou připraveny speciální slevy.

Městská kina Uherské Hradiště | www.mkuh.cz | 2011

DAT
Realizace a provoz Dat