FILM A ŠKOLA

film_a_skola.jpg
Již tradičně v Uh. Hradišti myslíme také na programy a aktivity, které se věnují propojování filmu a mediální výchovy s přesahy do historie obecné i dějin umění a filmu, společenských věd ad. Samozřejmostí je spolupráce se školami a nabídka dopoledních představení se zajímavými hosty.
  • POŘADY PRO ŠKOLY
    Nabídka školních představení a pořadů úzce a přirozeně navazuje na XV. ročník britského filmu, který proběhne v Uherském Hradišti ve dnech 3. - 5. prosince 2010. Hlavním hostem Britského semináře bude Bill Harry, uznávaný britský hudební publicista a osobní přítel Johna Lennona, zakladatel kultovního hudebního časopisu Mersey Beat a autor řady publikací o The Beatles.
  • ZLATÝ FOND
    V tradičním termínu hradišťských čtvrtečních setkání promítneme za účasti hudebního publicisty Jiřího Černého snímek klasického fondu kinematografie 20. století jak pro akreditované účastníky, tak pro středoškolskou mládež, pedagogy a seniory. Letos půjde o snímek Žlutá ponorka (V.Británie, USA 1966, George Dunning), který na úvod semináře uvede přítomné do hlavního tématu letošního setkání, jímž je osobnost Johna Lennona a v tomto případě i jeho působení ve skupině The Beatles.

Městská kina Uherské Hradiště | www.mkuh.cz | 2011

DAT
Realizace a provoz Dat