Grindhouse: Auto zabiják

USA 2007 / 110 min / od 15 let / titulky

Režie: QUENTIN TARANTINO / Hrají: Kurt Russell, Rosario Dawson, Mary Elizabeth Winstead, Quentin Tarantino, Sydney Tamiia Poitier, Vanessa Ferlito, Jordan Ladd, Eli Roth ad.

První z filmů projektu GrindHouse, Tarantinovo Auto zabiják. Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike (Kurt Russell). Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto – do životu nebezpečných otáček... V dalších rolích se představují Rosario Dawson, sám Quentin Tarantino a také režisér Eli Roth (Hostel). Druhý snímek z projektu GrindHouse, kterým je Rodriguezův hororový titul Planeta Teror, uvedeme v první polovině října.

Obrázky z filmu

 

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200