A bude hůř - koncert

ČR 2008

Koncert po projekci filmu ...a bude hůř, v němž členové této kapely také hrají.

Z historie kapely....

„O šíleném vzniku estrádního souboru A BUDE HŮŘ jak bylo zapsáno v nezávislém občasníku pro příznivce ABH a jiné opilce Hyena: Po dlouhém opileckém kómatu při opruzování hospod na dobříšsku, vyzbrojeni kytarou a chutí ožírat se na sračky za psychadelických tónů a hrdelního zpěvu všech přítomných vznikl antikulturní a nehudební soubor ABH, a to na popud stejnojmenného románu p. Pelce Jana.

Co musíš udělat aby tvoje oblíbená skupina A bude hůř vystoupila na tvé rodinné oslavě, zábavě, festivalu, u sudu, svatbě či firemní prezentaci?
- Pro větší sály či plenér zajistit odpovídající výkonný aparát.
- Pro menší místnost, dostatečný prostor pro vlnící se umělce a tančící klaku.
- Pro masitý potlach teplé místečko u ohně nejlépe i sudu.
- Pro maximální výkon souboru, stálou výměnu mrtvých půllitrů za živé během vystoupení. Soubor nepohrdene ani výpěstky z vlastních políček.
- Před vystoupením zajisti: a/ dostatečnou reklamu vylepením plakátů a vyhlášením místního rozhlasu že: „přijedou umělci z Prahy vole“
- Po ukončení produkce zajisti: a/ nemožnost proniknutí agresivních důchodců k souboru b/ únikovou cestu před rozběsněnými fanynkami c/ rezervaci stolu pro následné oněmění úspěšného souboru
- Připrav si peníze na zaplacení benzínu, domluveného honoráře a hlavně občerstvení souboru!!!

Už jsi to vše zajistil, zařídil a spočítal? Už se těšíš jak malý dítě na stromeček na to jak se zase všichni společně vožereme jako ten boží dobytek?

Tak už více neotálej, zvedni sluchátko a vytoč naše číslo! Představ se, řekni nám své přání, datum, čas a místo konání a domluv se s naším skvělým a jedinečným managerem na podmínkách. Zanech také telefonní číslo své či adresu a pak už jen doufej že se někde nevožerem a dorazíme k tobě.“

Oficiální webová stránka: http://www.abudehur.cz/abudehur/

Obrázky z filmu

 

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200