Až tak moc tě nežere

USA, Německo 2009 / 129 min. / od 12 let / titulky / ŠÚ

Režie: KEN KWAPIS / Hrají: Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Justin Long, Bradley Cooper, Kevin Connolly ad.

Film od autorů populárního a úspěšného seriálu „Sex ve městě“ vypráví příběhy o vztazích navzájem propojených dvacátníků a třicátníků z Baltimoru, a to počínaje mělkými vodami prvních schůzek, až po hluboké a temné vody manželských životů. To vše ve snaze odhalit tajemství opačného pohlaví a stát se výjimkou z pravidla, které výjimky ve skutečnosti nezná. Pokud jste taky někdy seděli u telefonu a přemýšleli, proč vám říkal, že zavolá, a pak nezavolal, nebo proč s vámi už nechce spát, anebo proč se váš vztah neposunul do další fáze jak jste čekali, pak Vás prostě až tak moc nežere. „Tohle je možná první hraný film, inspirovaný jednou řádkou dialogu v jedné epizodě televizní show“, říká režisér Ken Kwapis. Tahle fráze nejdříve inspirovala autory „Sexu ve městě“ Grega Behrendta a Lize Tuccilla k napsání bestselleru Až tak moc tě nežere. „Upřímně řečeno bych nikdy nečekal, že napíšu knihu o vztazích“, vysvětluje Behrendt, který nejenže napsal bestseller, ale současně uváděl i talk show pro romanticky zamilované. „Všechno to začalo improvizovanou reakcí během jednoho oběda. Řekl jsem jedné ženě, že pokud jí nějaký muž nevolá, tak se mu asi prostě celkem logicky nelíbí“.

Obrázky z filmu

 

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200