Únos vlaku 1 2 3

USA 2009 / 121 min. / od 12 let / titulky / ŠÚ

Režie: TONY SCOTT / Hrají: Denzel Washington, John Travolta, James Gandolfini, Jason Butler Harner, Luis Guzmán, John Turturro, Ramon Rodriguez, Michael Rispoli, Tonye Patano ad.

Když šel dispečer metra Walter Garber (Denzel Washington) ráno do práce, ani ho nenapadlo, že tenhle den pro něj bude tou nejhorší noční můrou. Ryder (John Travolta) se totiž rozhodl, že mu jeden vlak ukradne a bude ho ochoten vyměnit jen a pouze za pořádný balík peněz. Spolu se svými čtyřmi společníky drží svým jednáním pod krkem starostu, policii i nebohého Garbera, který se nedobrovolně stává jakousi spojkou a vyjednavačem mezi městem a člověkem, který neváhá vystřílet celý vlak lidí jen proto, aby dostal peníze, které chce. Walter se snaží svými znalostmi systému metra předvídat Ryderovy kroky a chce se pokusit zachránit rukojmí, jejichž životy má v rukou. Je tu ale jedna klíčová věc, která mu vrtá hlavou: Jak se chtějí únosci s penězi dostat z vlaku?

Obrázky z filmu

 

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200