Cherrybomb

Režie: LISA BARROS DSA, GLENN LEYBURN / Hrají: Rupert Grint, Robert Sheehan, Kimberley Nixon, James Nesbitt, Conor MacNeill ad.

Dva kluci, jedna holka, hra začíná. V hlavní roli Rupert Grint (Harry Potter I-VII). Malachy a Luke, kterí žijí v irském Belfastu, jsou už dlouhá léta nejlepší přátelé, přestože pocházejí ze zcela odlišných rodin. Zatímco Malachy je vzorný student z dobře postavené rodiny, který si chodí přivydělávat na brigádu, Luke žije s otcem, který je alkoholik, a s bratrem Chrisem, pro kterého musí prodávat drogy. Malachy i Luke si užívají senzační léto, dokud se ve městě neobjeví Michelle, dcera Malachyho nadřízeného, která se přistěhovala z Londýna. Angličanka oběma klukům pořádně zamotá hlavu a z nejlepších přátel se tak stávají rivalové. Oba by udělali cokoliv, jen aby si získali Michelle jen pro sebe, a tak začíná víkend plný flirtování, adrenalinu a alkoholu. Při noční jízdě kradeným autem se však trojlístek pohádá a Luke Michelle prozradí, že její otec Criry má tajný románek s její nejlepší kamarádkou Donnou. Michelle, která se cítí podvedená, se rozhodne, že Malachyho svede v otcově ložnici… Film byl nominován na cenu IFTA (Irish Film and Television Awards) za nejlepší původní filmovou hudbu.

Obrázky z filmu

 

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200