Garfield ve filmu

USA 2004 / 85 min. / dabing

Režie: PETER HEWITT / Scénář: Joel Coen a Alec Sokolow / Hrají: Bill Murray, Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Stephen Tobolowsky / Český dabing: Jana Mařasová, David Prachař, Libor Hruška, Jiří Plachý, Zbyšek Pantůček, Vladimír Brabec, Pavel Soukup ad.

260 milionů čtenářů 2.600 deníků po celém světě se denně směje nad Garfieldovými hláškami jako "byl bych radši, kdyby rána začínala později" nebo "raději bych se rochnil jako prase, než abych pracoval". Nyní se Garfield proslavuje jako hvězda v počítačově animovaném akčním filmu. Eskapády obtloustlého kocoura Garfielda, jeho smolařského „páníčka“ Jona a přitroublého psíka Odieho. Režie snímku se ujal Peter Hewitt (Pidilidi), scenáristické duo Joel Cohen – Alec Sokolow (Toy Story – Příběh hraček) se ujalo comicsových stripů Jima Davise a vymyslelo následující dějovou premisu: Garfieldovi se konečně podařilo vyštvat ze svého života otravného Odieho, špatné svědomí ho však přinutí zauvažovat o způsobu, jak Odieho přivést zpět do rodiny. V hlavních hereckých partech se představí Breckin Meyer (Road Trip) jako Jon a Jennifer Love Hewittová (Před svatbou ne!), Garfieldovi, který bude stejně jako ostatní zvířecí hrdinové vytvořen za pomoci digitálních technologií, svůj hlas v originále propůjčí Bill Murray.

Oficiální webová stránka: http://www.bonton-film.cz/film.php?film_id=323

Promítání filmu

Film už byl promítán a v nejbližší době se jeho opakování neplánuje.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200