přidáno 29.04.2010, 11:50

Přehlídku Ferreriho tvorby doplní příbuzné, mnohdy obscénně laděné snímky dalších režisérů (Ošima, Godard, Fassbinder, Pasolini ad.).
Svou návštěvou poctí festival vynikající italský filmový kritik a publicista Adriano Aprà, který s Ferrerim opakovaně spolupracoval. Těšit se můžete na několik jeho unikátních kinolektorátů. V rámci speciálního sobotního poeticko-hudebního večera
Všechno je jinak, jenom já jsem sviňák akci navštíví také zajímavá skupina básníků a hudebníků: Ivan Martin Jirous, Pavel Zajíček, Jiří H. Krchovský, Tomáš Ježek ad. Následovat bude koncertní vystoupení tří legend českého undergroundu - Pepíčka Čečila, Josefa „Bobše“ Rösslera a Vráti „Rohlíka“ Kydlíčka. Program semináře včetně mnoha dalších informací a dokumentů ke stažení najdete na webových stránkách semináře www.archivniseminar.cz. Akreditace na jeden den činí 120 Kč, vstup na celou akci získáte za 360 Kč. Všechny projekce jsou otevřeny také veřejnosti - jednotná cena: 60 (ART), 80 Kč.

Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200