Prachy dělaj člověka

Hvězda, úterý 10.10. 20:00, 85 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

ČR 2006 / 110 min. / přístupný

Režie: JAN KULHAVÝ / Hrají: Tomáš Hanák, Michal Suchánek, Ondřej Vetchý, Zdeněk Podhůrský, Kateřina Průšová, Tomáš Krejčíř, Petra Pudová, Tomáš Löbl, Eva Aichmajerová ad.

Tři kamarádi, tři pravidla, tři zločiny. Film Prachy dělaj člověka je černá krimikomedie odehrávající se v současnosti. Příběh je inspirován dvěma největšími a dosud neobjasněnými loupežemi, které se u nás v uplynulých letech staly. Hlavními aktéry jsou tři kamarádi, které před lety osud dramaticky rozdělil. Nyní se znovu scházejí v kulisách dnešní Prahy. Za jakým účelem se novodobí mušketýři dávají dohromady? Aby společně získali miliony! Loupežné akce se zdařily, ale co dál? Jak si užít naloupených peněz, aniž by na sebe upozornili? Naši tři hrdinové zjišťují, že je to mnohem těžší, než si původně mysleli. A nemohlo by se jim to podařit bez zázemí mezinárodního zločinu. Děj snímku je zasazen do kulis Prahy i atraktivních exteriérů Srí Lanky a Tunisu. Producentem filmu je Jan Nejedlý (Česká Produkce), který se podílel na filmech Snowboarďáci a Experti. Koproducenty jsou TV Prima a Motorsport Vavřinec. Autorem scénáře je Radek John, který má na svém kontě například scénáře k filmům Tankový prapor (1991), Bony a klid (1987), Proč? (1987). Režiséra Jiřího Chlumského dobře znají diváci televizních seriálů Místo v životě (2006) a Hop nebo trop (2004). Natočil rovněž válečnou crazy komedii Stůj, nebo se netrefím (1998). Ve filmu zazní 8 písní (2 původní) skupiny Clou, hudebním producentem je František Soukup.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200