Klik - život na dálkové ovládání

Hvězda, pátek 27.10. 20:00, 70 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2006 / 98 min. / přístupný / titulky

Režie: FRANK CORACI / Hrají: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff, Henry Winkler, Julie Kavner, Sean Astin ad.

Komedie s Adamem Sandlerem. Michael Newman má krásnou manželku Donnu a dvě úžasné děti. Moc se s nimi bohužel nevídá, protože je věčně v práci, kde tráví dlouhé přesčasy v marném očekávání, že si jeho nevděčný šéf jednoho dne uvědomí jeho neocenitelný přínos a učiní z něj svého partnera. Všechny ostatní i sebe sama uklidňuje tím, že ihned poté, co se mu podaří zařídit sobě a svým nejbližším blahobyt, bude rodině moci věnovat tolik pozornosti, kolik jen bude potřeba. Po jedné z probdělých nocí plných práce však unavený Michael propadne frustracím, protože už ve svém vyčerpání nezvládá zjistit ani to, který ovladač zapíná televizi. Při shánění dokonalého dálkového ovládání, kterým by mohl řídit celý svůj elektronický strojový park najednou, narazí na zvláštního zaměstnance firmy Bed, Bath & Beyond Mortyho. Ten mu poskytne experimentální ovladač, který dle jeho slov Michaelovi zaručeně změní celý život. Brzy se ukáže, že Morty nežertoval. Michael má univerzální ovladač, kterým může neomezeně vládnout svému světu.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200