Slet bubeníků 2006:

Hvězda, sobota 07.10. 19:30, 180, 210Kč
Rezervace zarezervovat lístky

Pavel Fajt (CZ), David Koller (CZ), Alan Vitouš (CZ), Miloš Vacík (CZ), Mohamed Bangoura (Austrálie), Ondřej Smeykal (CZ, didjeridoo), Yumiko (zpěv - Japonsko), Marta Minárik (SK), Ephramin Goldin (Kanada)

I letos se na českých podiích představí pestrá směsice hudebníků různých stylů i hudebního vnímání. Čeští špičkoví hudebníci se potkají na jednom pódiu s muzikanty z Austrálie, Kanady a Japonska. Pavel Fajt, umělecký vůdčí duch Sletu bubeníků upřesňuje: "Mým úkolem je vytvořit jednoduchý koncept a dosáhnout během několika hodin, které jsou před koncertem určeny na zkoušku, relaxovaný, veselý a chápající tým. Inspirací se stanou mj. prostory, kde se koncert koná, jeho akustika a atmosféra, stejně jako celkové hraní ovlivní komunikace s diváky." Celkem se na pódiích rozezní dle odhadu Pavla Fajta jedna až dvě tuny nástrojů - bicích souprav, činelů, mnoha etnických bubnů a elektroniky. koncert se koná v kině Hvězda

Oficiální webová stránka: http://www.sletbubeniku.cz/
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200