Priessnitz, Here, selFbrush

Mír, sobota 28.10. 20:30, 100, 140 Kč

PŘEDPRODEJ: MIC UH, Portál UH, Record UH, Ag. VICHR, Klub Mír, Kino Hvězda - pokladna, Uh.Brod - Galerie P.Dvůr, Buchlovice - Infocentrum, Zlín - Forte, Veselí nad Moravou - kino

Jesenická kapela Priessnitz s kapelníkem, zpěvákem i výtvarníkem Jaromírem Švejdíkem, která nedávno vydala novou desku Stereo, zavítá do klubu Mír v rámci turné Stereo Tour 2006. Přijede nejen s písničkářem Václavem Havelkou vystupujícím pod pseudonymem SelFbrush, ale také s vyškovskou kapelou Here. Jaromír Švejdík (42) čím chtěl být v dětství Malířem, ale rodiče ho poslali do houslí. Špatně se učil, míval dvojky z chování. Bylo vyloučeno, aby šel studovat výtvarnou školu. Vyučil se prodavačem. co dělá Zpívá v Priessnitz, jedné z nejúspěšnějších klubových skupin, která vznikla v 80. letech v Jeseníku. Kromě toho je tak členem kapely Umakart a kreslí - proslavil ho třídílný komiks o nádražákovi Aloisi Nebelovi. jak se živí Reklamní agentury platí slušně. Když Švejdík chce, sebere se a na měsíc jede do Nepálu. Muzika ho baví víc a komiksy nejvíc, ale za tuto práci dostává menší peníze.. co ho čeká Dotočil s kapelou novou desku Stereo, takže se zase nadšeně vrhne na kreslení.

Oficiální webová stránka: http://www.priessnitz.com/
Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200