Saw 3

Hvězda, čtvrtek 08.02. 20:00, 75 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2006 / 107 min. / od 18 let / titulky

Režie: DARREN LYNN BOUSMAN / Hrají: Tobin Bell, Shawnee Smith, Angus Macfadyen, Bahar Soomekh, Dina Meyer, Mpho Koaho ad.

Další rafinovaně promyšlené hrátky krutého Jigsawa. Jigsawovi (Tobin Bell), obávanému mozku v pozadí krutých a promyšlených her, v nichž jeho oběti svádějí boj o vlastní životy, se s pomocí jeho nové učednice Amandy (Shawnee Smith) podařilo znovu uniknout policii a zmizet. Zatímco se mu policejní detektivové marně snaží přijít na stopu, doktor Lynn Denlon (Bahar Soomekh) a Jeff (Angus Macfadyen) se pomalu stávají dalšími pěšáky na jeho zvrhlé šachovnici. Stále dál tahá za všechny provázky, intrikuje jako šedá eminence proti všem, kteří si neváží života a co víc, všechno dělá jen pro jejich dobro. „V Saw 3 se o Jigsawovi dozvíme mnohem více než v předcházejících dílech,“ vysvětluje Bousman. „Tentokrát má mnohem ambicióznější plány, ale rapidně se mu horší zdraví. Proto přinutí k výpomoci několik nešťastných obětí, aby tak zajistil, že přežije a jeho plán se uskuteční.“

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200