Obchůdek snů

Hvězda, pondělí 12.02. 20:00, 40 Kč 50 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

Estonsko 2005 / 112 min. / od 12 let / estonsky, angl. titulky + simultánní překlad

Režie: PEETER URBLA / Scénář: Maureen Blackwood, Valentin Kuik , Peeter Urbla / Kamera: Mait Mäekivi / Hudba: Tiit Kikas / Hrají: Maarja Jakobson, Anne Reemann, Evelin Pang Karol Kuntsel, Meelis Rämmeld, Madis Kalmet, Marika Vaarik ad.

Alice se vrací do Tallinnu z dovolené v Portugalsku a zjišťuje, že televizní studio, ve kterém pracovala jako kostymérka, právě zkrachovalo. Přesvědčí švadlenu Adu a maskérku Janu, které taky zůstaly bez práce, aby si spolu otevřely obchod, ve kterém si lidé budou moci splnit své sny. V průběhu zařizování se Alice střetne s temnější stránkou světa byznysu i s lidmi hladovými po slávě za každou cenu, ale zároveň znovu nalezne lásku a pravé přátelství. „Obchůdek snů“ je vtipný, život oslavující film o ženách, přátelství, lásce a životě v estonském stylu. Ocenění: Festival filmů ze Společenství nezávislých států a pobalstkých zemí „Kinoshock“ 2005 - Nejl. herečka (Maarja Jakobson).

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200