Vernon Reid & The Masque (USA)

Mír, pátek 23.02. 20:30, 190, 220 Kč

Předprodej: UH: kino Hvězda – pokladna, klub Mír – bar, MIC UH, knihkupectví Portál, hudebniny Record, Agentura Vichr, ZLÍN: hudebniny Forte, agentura Velryba, VESELÍ NAD MORAVOU: kino Morava, BRNO a OLOMOUC: Indies. Nebo na pokladna@mkuh.cz

V pátek 23. února zažije uherskohradišťský klub Mír malý hudební svátek, neboť zde vystoupí Vernon Reid, kytarista světového renomé. Uznávaný umělec, zakladatel kultovní kapely Living Colour a držitel několika ocenění americké Grammy awards představí publiku svůj sólový projekt The Masque. Vernon spolupracoval s lidmi z Public Enemy, s Mickem Jaggerem, Carlosem Santanou, s the Roots či DJ Spookym, produkoval na cenu Grammy nominované album Saliefa Keity a Jamese "Blood" Ulmera, skládal hudbu k filmům, divadlu, tanečním představením. Zvuk Vernonovy kytary znáte. Poznáte ho i na desce Other True Self, kterou přijede se sólovým projektem The Masque představit. „Vernon je kytarista vizionář a jeho deska je velkým zpestřením naší nabídky," komentuje další kytarová legenda Steve Vai, zakladatel vydavatelství Favored Nation, rozhodnutí o vydaní desky. Českému publiku jsou již dobře známy sólové projekty Vernonových kolegů z Living Colour, především rytmického srdce Douga Wimbishe a Willa Calhouna, nako např. Jungle Funk (kteří už v klubu Mír rovněž vystupovali), Head Fake nebo Aza.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200