Odplata

Hvězda, pondělí 06.10. 20:00, 50Kč 60Kč / 2+1 (třetí film z přehlídky Der Film 3
Rezervace zarezervovat lístky

Rakousko 2008 / 121 min. / titulky

Režie: GÖTZ SPIELMANN / Scénář: Götz Spielmann / Kamera: Martin Gschlacht / Hudba: Walter W. Cikan / Hrají: Johannes Krisch, Irina Potapenko, Ursula Strauss ad.

Krajina na konci léta. Jezero uprostřed lesa. Ticho. Nikde nikdo. Nadohled stojí dům a v něm manželé Robert a Susanne. Každodenní život, stejný jako u ostatních. Vídeň, ve stejnou dobu. Noc, červené lucerny, svět prostituce. Vše je podřízeno penězům, obchodu. Alex a Tamara. Ona je prostitutka z Ukajiny, on je šéfův přisluhovač. Tajně se milují. Zákony zakazují lásku mezi zaměstnanci. Chtějí utéct, ale k tomu potřebují peníze. Alex chce udělat banku. Tamara chce být při tom. Všechno běží podle plánu, ale najednou se všechno zkomplikuje …Život všech se od té chvíle zcela změní, víc než si dovedou představit. Přichází podzim, stejně jako každý rok. Na letošním Berlinale získal snímek hned tři ocenění: „ART-Cinéma-Award“, „Label Europa Cinemas Award“ a cenu „Femina“.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200