Pelíšky

Letní kino, pátek 15.07. 21:30, zdarma

ČR 1999 / 116 min. / přístupný

Režie: JAN HŘEBEJK / Hrají: Miroslav Donutil, Jiří Kodet, Eva Holubová, Bolek Polívka, Emília Vášáryová, Simona Stašová, Stella Zázvorková, Jiří Krejčík, Ondřej Brousek, Sylvie Koblížková, Marek Morvai-Javorský, Boris Hybner ad.

Co vznikne, když se dá dohromady Jan Hřebejk, Miroslav Donutil a Bolek Polívka? Správně odpovědli ti, kteří řekli, že výborný film. Kdo si myslí, že se ještě nesmál tak, aby se za břicho popadal, tak tenhle film je přesně pro vás. Byla by škoda vám tu prozradit byť jen jedinou z mnoha vynikajících hlášek, které ve filmu zazní, protože by jste tím byli připraveni o moment překvapení. Samozřejmě, že nejen Polívka s Donutilem, ale i Kodet a spousta dalších herců zde předvedli vynikající herecké výkony a Pelíšky se právem mohou řadit k nejlepším filmům, které kdy u nás vznikly a my bychom měli být hrdí na to, že u nás stále žijí lidé, jako Hřebejk nebo Donutil, kteří dokáží dělat dobré filmy, dobrý humor a to způsobem nenapodobitelným a okouzlujícím.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200