Milování

Hvězda, úterý 20.12. 20:00, 50 Kč 60 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

Francie 2011 / 139 min. / od 12 let / titulky / D-Cinema

Režie: CHRISTOPHE HONORÉ / Hrají: Ludivine Sagnier, Chiara Mastroianni, Catherine Deneuve, Louis Garrel, Miloš Forman, Radivoje Bukvic, Zuzana Onufráková, Paul Schneider, Zuzana Kronerová, Pavel Liška, Václav Neužil ml. ad.

Z Paříže 60. let přes Prahu do současného Londýna. Madeleine se svou dcerou Verou proplouvají tanečním krokem skrze životy mužů, které milují. Ale láska může povznášet i bolet, umí být radostná i hořká. Elegie na ženskost a vášeň, elegie, která tu a tam propuká v hudbu. Film Milovaní nabízí českému publiku několik lákadel, které by netuzemský divák těžko docenil. Melodrama s prvky muzikálu, ve světě známé hlavně díky hereckému obsazení (Catherine Deneuve se svým nestárnoucím šarmem a její dcera Chiara Mastroianni), se totiž zčásti odehrává v Praze a nabízí mnoho odkazů na české reálie a v neposlední řadě se v něm objevují i čeští protagonisté. Za všechny můžeme zmínit herce Pavla Lišku či režiséra (tentokrát v herecké roli) Miloše Formana. Snímek Christophea Honorého vyrobený v česko-francouzské koprodukci zakončil poslední ročník festivalu v Cannes. Je oslavou elegance, lásky a šarmu, jak to umí jen Francouzi.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200