3D Happy Feet 2

Hvězda, pátek 03.02. 16:00, 120 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2011 / 90 min. / přístupný / dabing / 3D-Cinema

Režie: GEORGE MILLER / Hrají (v českém znění): Vojtěch, Kotek, Tereza Bebarová, (zpívá Tereza Černochová), Jonáš Zima (zpívá Jana Zenáhlíková), Michal Suchánek, Richard Genzer, Otakar Brousel ml., Libor Bouček, Radek Zima, Jan Vondrácek, Tomáš Juřička ad.

Animovaný hit Happy Feet se vrací ve 3D do nádherné krajiny v Antarktidě. Mumble, mistr stepu, má problém, protože jeho drobounký syn Erik je choreofobní. Tanec ho nebaví a Erik uteče pryč a potká tučňáka Mocného Svena, který umí lítat! Odmítá tančit. Utíká pryč a setkává se s létajícím tučňákem Mighty Svenem. Mumble nemá naději konkurovat tomuto novému charismatickému vzoru. Celá situace se ještě zhorší, když je svět otřesen mocnými silami. Erik se od svého otce naučí být odvážný, když dá Mumble dohromady národ tučňáků a všechny druhy nádherných stvoření od drobného Krilla až po obřího Elephant Seals, aby vše bylo zase v pořádku.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200