Něžnost

Hvězda, středa 04.07. 20:30, 70 Kč 80 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

Francie 2011 / 108 min. / od 12 let / titulky / D-Cinema

Režie: DAVID FOENKINOS, STÉPHANE FOENKINOS / Hrají: Audrey Tautou, François Damiens, Pio Marmaï, Ariane Ascaride, Mélanie Bernier,Christophe Malavoy, Marc Citti, Bruno Todeschini, Monique Chaumette, Audrey Fleurot ad.

Filmová adaptace osmé novely Davida Foenkinose, která obdržela 10 literárních cen a bylo jí prodáno přes 700 000 kopií. Nathalie (Audrey Tatou) žije úžasný život. Je mladá, krásná a má skvělé manželství. Ale v okamžiku, kdy její manžel zemře při nehodě, její svět se zhroutí. Několik dalších let se soustředí pouze na práci, své emoce nechává stranou. Pak nenadále, aniž by věděla proč, políbí toho nejnepravděpodobnějšího muže – svého kolegu, Markuse. Tento zvláštní pár se pak pouští na vlastní emocionální pouť; cestu, která vyvolává nejrůznější otázky a nepřátelství v práci. Můžeme opravdu ovlivnit způsob, jakým objevíme novou chuť do života? Nathalie a Markus, kteří objevili novou lásku, utíkají, aby dali svému vztahu šanci. Je to příběh o znovuzrození, ale také o jedinečnosti lásky. Na MFF ve francouzském Sarlatu získal snímek cenu za nejlepší mužský herecký výkon (François Damiens), obdržel také dvě nominace na Césara.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200