Na divoké vlně

Hvězda, pondělí 26.11. 20:00, 100 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2012 / 117 min. / od 12 let / titulky / D-Cinema

Režie: CURTIS HANSON / Hrají: Gerard Butler, Abigail Spencer, Elisabeth Shue, Leven Rambin, Taylor Handley, Scott Eastwood, Channon Roe, Jonny Weston ad.

Film natočený podle životního příběhu Jaye Moriartyho, neuvěřitelně talentovaného surfera, jehož styl dodnes obdivují tisíce fanoušků divokých vln. Jeho snem bylo zdolat Mavericks – jednu z největších mořských vln na světě. Když měl 15 let, zjistil, že toto místo opravdu existuje a nachází se dokonce jen několik mil od jeho domova v Santa Cruz. Podaří se mu přesvědčit místní legendu Rickyho „Frosty“ Hessona (Gerard Butler), bývalého záchranáře a reprezentanta v plavání, aby ho začal trénovat. Zkušený profesionál po prvních hodinách pochopí, že v mladíkovi se skrývá nejen dokonalý cit pro moře, ale i neskutečně pevná vůle, která mu pomáhá zdolávat i ty nejtěžší překážky. Je schopný to dokázat, ale nejdřív musí absolvovat tvrdou fyzickou i psychickou přípravu, aby bol schopný pokořit Mavericks a stát se legendou pro další generace surferů.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200