Čtyřlístek ve službách krále + 9. 3. delegace: výtvarník Jaroslav Němeček, režisér Michal Žabka a producent Miroslav Šmídmajer

Hvězda, sobota 09.03. 16:00, 110 Kč, kostýmovaní dětští diváci zapolovic
Rezervace zarezervovat lístky

ČR 2013 / 95 min. / přístupný / D-Cinema

Režie: MICHAL ŽABKA / Hrají: Tereza Bebarová /Fifinka/, Ivan Trojan /Myšpulín/, Bohdan Tůma /Bobík/, Ondřej Brzobohatý /Pinďa/, Václav Postránecký /Král Rudolf Ii/, Ota Jirák /Lev Aurix/, Vladimír Brabec /Sendivoj/, Jan Přeučil /Zimozel/, Jiří Lábus /Kelly/ ad.

Oblíbení hrdinové konečně ve filmu! Po více než čtyřiceti letech od zrodu prvního legendárního českého komiksu Čtyřlístek (první vydání vyšlo v roce 1969) se chystají oblíbené postavičky Fifi, Myšpulín, Bobík a Pinďa zaútočit i na naše kina v kresleném filmu ze současné i rudolfínské doby pod názvem Čtyřlístek ve službách krále. Výtvarníkem je duchovní otec Čtyřlístku Jaroslav Němeček, scénáře se ujali manželé Hana a Josef Lamkovi, režii má Michal Žabka. Čtyřlístek ve službách krále nabízí dobrodružný filmový příběh plný humorných a gagových situací. Dynamický, vtipný, moderní animovaný film se spoustou nečekaných zápletek, legrace a překvapení. V kině Hvězda budou vystaveny také výtvarné práce na téma Čtyřlístku z výtvarné soutěže organizované ve spolupráci s Knihovnou BBB v Uh.Hradišti. Před filmem autogramiáda tvůrců a od 14:30 i tematický Malovásek. Kostýmovaní dětští diváci mají na tuto projekci vstup za polovic!

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200