Justin: Jak se stát rytířem

Hvězda, středa 16.10. 15:30, 100 Kč (na průkazku Bijásek sleva 10 Kč)
Rezervace zarezervovat lístky

Španělsko 2013 / 96 min. / přístupné bez omezení / dabing / D-Cinema

Režie: MANUEL SICILIA / Hrají: Saoirse Ronan, Antonio Banderas, Mark Strong, Freddie Highmore, Olivia Williams, Charles Dance, Julie Walters, Alfred Molina, Rupert Everett, James Cosmo, Tamsin Egerton, Barry Humphries, David Walliams, Michael Culkin ad.

I kluci ve středověku měli své touhy. Justin se rozhodl být rytířem jako jeho dědeček, přestože otec mu vybral výnosnou dráhu právníka. Vydává se na vlastní pěst za svým snem, aby podstoupil výcvik a stal se opravdovým rytířem v brnění. Na cestě potká odvážnou dívku Taliu, podstoupí náročný trénink a pozná, že je více cest, jak se stát rytířem – zachránit království, je, například, dobrý začátek. I krokodýlové ve středověku měli své touhy. Jeden z nich, Gustav, se třeba rozhodl být drakem. Vtipy nabité animované dobrodružství vzniklo v produkci Antonia Banderase, který sám namluvil postavu samolibého nasvaleného hezouna.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200