Poletíme?

Mír, pátek 08.11. 20:30, 130 (předprodej); 160 Kč

Svůj styl označují slovy „original banjo punk future jazz band" a nepopírají inspiraci kapelou Buty, Trabandem či Ivanem Mládkem. Pořádná dávka energie, posypaná štiplavou porcí originálního humoru!

Předprodej v kině Hvězda zahájen, na ostatních místech od 23. 9.
Předprodejní místa: pokladna kina Hvězda, MIC, Record, agentura Vichr a klub Mír Uherské Hradiště.

Poletíme? je česká turbo-šanson kapela, kterou založil v roce 2007 brněnský výtvarník a písničkář Rudolf Brančovský. Hudba je založená hlavně na zvuku banja, které bylo pro písničky Rudolfa Brančovského novinkou. Brančovský tři ze svých budoucích spoluhráčů (Ondřeje a Jáchyma Hájkovy a Vojtěcha Konečného) potkal v evangelickém sboru v Brně-Husovicích, kde má dodnes kapela zkušebnu. Kapela měla první zkoušku takto ve čtyřech v březnu 2007. Od té doby vydala tři alba a plánuje natáčení čtvrtého. Kromě toho také nahrála dva parodické videoklipy k aktuálním společenským kauzám: písničkou Klaus ukradl propisku reagovala na chilský incident Václava Klause, písnička Brněnský orloj je kritická k orloji na náměstí Svobody.

Oficiální webová stránka: http://www.poletime.info/
Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200