Mefisto - Opera San Francisco živě

Hvězda, čtvrtek 03.10. 19:30,
300 Kč, abonmá 250 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

délka: 3 hod. 30 min., 2 přestávky / italsky s českými titulky

Hudba a libreto: Arrigo Boito / Dirigent: Nicola Luisotti / Režie: Laurie Feldman Santoliquido / Účinkují: Ildar Abdrazakov, Patricia Racette, Ramon Vargas ad.

Letošní sezóna v Opeře San Francisco odstartuje Boitovým mistrným převyprávěním Goethova Fausta. Monumentální podívaná plná majestátních chorálů a strhujících melodií je jedním z nejpůsobivějších děl, které kdy byly na scéně War Memorial Opera House uvedeny. V roli učence, který zaprodá svou duši ďáblu, uslyšíme úchvatného tenoristu Ramóna Vargase, Markétku, ženu jeho srdce, ztvární sopranistka Patricie Racette, a v titulní roli Mefista se představí až mrazivě nenávistný hlas basbarytonisty Ildara Abdrazakova. Na pódiu bude přítomen i sám italský maestro Nicola Luisotti.
Zájemci mohou navštívit také lektorský úvod k opeře, který se koná 3. 10. v 14.30 hodin v Jezuitské koleji (Felixův sál). Přednáší Mgr. Jiřina Velebová. Pro nečleny A3V za 20 Kč.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200