Rivalové

Hvězda, pondělí 07.10. 20:00, 120 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA, Německo, Velká Británie 2013 / 123 min. / přístupné bez omezení / titulky

Režie: RON HOWARD / Hrají: Daniel Brühl, Chris Hemsworth, Alexandra Maria Lara, Olivia Wilde, Natalie Dormer, Christian McKay, Pierfrancesco Favino, Jamie Sives, Lee Asquith-Coe, Egija Zviedre, Julian Seager, Joséphine de La Baume ad.

Od 19 hodin proběhne ve Smetanových sadech doprovodný program akce “Slovácké léto Warm up”. Na kytaru zdarma zahraje Jiří Bartas (ex Generace) známé písně ve stylu rock, pop a latina, následovat bude projekce filmu Rivalové (od 21.30 hodin).

Niki Lauda a James Hunt - dokonalý profesionál versus neodolatelný playboy. Jedno však mají společné - nezkrotnou touhu po vítězství v závodech plných zvratů, nebezpečí a blízkosti smrti. O sedmdesátých letech minulého století se mluví jako o zlaté éře Formule 1. Právě do tohoto období zasazuje Ron Howard svůj nový snímek Rivalové. Sleduje v něm skutečný příběh dvou brilantních řidičů a odvěkých rivalů Nikiho Laudy a Jamese Hunta, a to jak v jejich profesním, tak v osobním životě. Lauda se vzpamatovává z téměř smrtelné nehody a vrací se zpět do hry, aby si to s britským playboyem rozdal v honbě za titulem světového šampióna. Ron Howard natočil velkofilm z prostředí Formule 1 plný napětí, akce a lásky. Promítání bude součástí celodenní promo akce Slováckého beach léta 2014 (turnaj ve volejbale, živá hudba, občerstvení ad.).

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200