Mucha + Hádramašmátrá

Mír, pátek 14.03. 20:30, 100 Kč předprodej;
na místě 130 Kč

Femi-punk nové brněnské kapely Mucha sdružené kolem mladé písničkářky Nikoly Muchové a punk-folklór Hádramašmátry z Blatnice pod Svatým Antonínkem slibuje parádní Slovácký Mírový večírek.
Nikola vystupuje od svých patnácti let a byla již ozdobou mnoha undergroundových akcí. Původně vystupovala vždy sama s kytarou, pro ostré slovo nešla nikdy daleko a vůbec se u toho nečervenala. Snad proto bývá také někdy přezdívána jako „Záviš v sukni“. Své solitérní období má však již zřejmě za sebou. Nově se obklopila kapelou MUCHA plnou zkušených drsňáků (muzikantů známých z kapel Květy, Ty Syčáci či Budoár staré dámy), kteří dávají jejím nemilosrdným písním ještě sytější barvy. Debutové album Slovácká epopej vychází na jaře 2013. Úplně slušné i úplně sprosté písně pro chytré lidi.
Kapela HÁDRAMAŠMÁTRÁ o svém zvukomalebném názvu tvrdí, že je to slangový výraz pro uklízečku, hojně používaný především v Indii. Tato jihomoravská hudební formace se vyznačuje jistou dávkou humoru a nadsázky díky textům i pódiové prezentaci členů kapely. Styl skupiny by se dal označit jako punkfolklór s prvky mnoha dalších žánrů. Právě letos slaví 10 let od svých prvopočátků.

Předprodejní místa: pokladna kina Hvězda, MIC, Record, agentura Vichr a klub Mír Uherské Hradiště

Oficiální webová stránka: http://bandzone.cz/mucha
IMDB: http://bandzone.cz/hadramasmatra
Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200