Vlasta Redl a Luboš Pospíšil s kapelami

Hvězda, sobota 29.03. 19:30, 300 Kč předprodej 350 Kč na místě
Rezervace zarezervovat lístky

Vlasta Redl a Luboš Pospíšil spojili své síly v sérii dvojkoncertů napříč republikou. Na pomoc si k tomu oba zpěváci vezmou svá jedinečná doprovodná tělesa, tedy Redlovu Naši novou kapelu a Pospíšilovu formaci 5P. V sále kina Hvězda Uherské Hradiště vystoupí v sobotu 29. března.

Vlasta Redl v současnosti vystupuje téměř výhradně se svou novou doprovodnou skupinou čítající špičkové české a slovenské instrumentalisty (Michal Žáček, Petr Vavřík, Martin Gašpar, Marcel Buntaj…), z nichž mnozí se mohou pochlubit účinkováním či studiovou spoluprací se světově proslulými umělci. Repertoár tvoří písně nové, i Redlovky, kterých se diváci na koncertě dožadují nejvíce - Husličky, Smrti, Carpe Diem, Ej Bože můj, Rehradice aj.

Luboš Pospíšil, s hlasem, který si nespletete a pěknou řádkou hitů na kontě (m.j. Tenhle vítr jsem měl rád; Soukromá cesta do nikam; Jekyll a Hyde …) nedávno vstoupil mezi šedesátníky. Jakoby ale nebylo šedesát jako šedesát. Místo aby se Luboš Pospíšil a 5P pohodlně vezli na vlně úspěšného narozeninového turné korunovaného vyprodaným koncertem v pražské Akropoli, připravili v dubnu 2011 řadovou desku z čerstvého materiálu nazvanou Chutnáš po cizím ovoci, s níž se rozjeli křížem krážem po republice. Aby ne, když mnoho recenzentů psalo o „nejlepším albu od dob ...A nestřílejte na milence (1986)“. Charakteristický Pospíšilův tenor za bicími pevně jistí hvězda mezi tuzemskými bubenicemi Pája Táboříková; klávesy Ondřeje Fencla tančí kolem, rytmiku dotváří zkušený baskytarista Martin Štec (m.j. ex-Vltava, Ivan Hlas…). Od nového roku 2012 pak přibyl do sestavy bravurní kytarista a vokalista Mirek Linhart (Yo Yo Band, Lenka Filipová trio…).

Předprodejní místa: pokladna kina Hvězda, MIC, Record a agentura Vichr. Rezervace vstupenek přes internet je možná jen do 15. 3. 2014. Po tomto datu budou nezakoupené vstupenky uvolněny k prodeji.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200