Laura a její tygři - Big Bang!

Hvězda, čtvrtek 03.04. 20:30, 80 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

ČR 2014 / 79 min. / přístupné bez omezení / D-Cinema

Režie: CARPE DIEM, MICHAL HUVAR / Hrají: Laura a její tygři, Ilona Csáková, Jana Amrichová, Lenka Nová, Martin Pošta, Tam-Tam Orchestra

První český koncertní záznam v kinech! Strhující rocková show, kterou viděla i Šanghaj; kapela, jež dobyla jako jedna z mála západní Evropu,výjimečně rozšířená o dechovou sekci; tři Laury na scéně včetně Ilony Csákové; také Jana Amrichová, Lenka Nová, Martin Pošta, Tam-Tam Orchestra a pod jevištěm oddané lauří publikum… V roce 1985 Karel Šůcha založil skupinu Laura a její tygři. K názvu ho inspirovala Saroyanova novela Tracyho tygr. Skupina si ode dne založení po dnešek drží typickou image: bílé košile, černé brýle, kravaty i kalhoty. Hraje funk, soul, jazz, rock. V roce 1999 profesionalizované amatéry nahradili absolventi konzervatoří. Skupinou prošla podnes řada umělců: Jana Amrichová, Martin Pošta, Ilona Csáková, Dan Nekonečný, Miloš Vacík, Ivan Myslikovjan, Tereza Hálová, Lenka Nová, Vladěna Svobodová a další.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200