Capriccio - Vídeňská státní opera (záznam)

Hvězda, úterý 29.04. 18:00,
300 Kč, abonmá 250 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

délka: 2 hodiny 42 minut (bez přestávky) / německy s českými titulky

Hudba: Richard Strauss / Dirigent: Christoph Eschenbach / Režie: Marco Arturo Marelli / Účinkují: Renée Fleming, Bo Skovhus, Michael Schade, Markus Eiche, Kurt Rydl, Angelika Kirchschlager ad.

Opera Tristan a Isolda se z produkčních důvodů nekoná. Náhradou zveme na Capriccia z Vídeňské státní opery. Divákům, kteří nemají zájem o tuto produkci, bude po předložení vstupenky na pokladně kina Hvězda vráceno vstupné.

V úchvatné produkci Capriccia Richarda Strausse z Vídeňské státní opery z roku 2013 září operní hvězda první velikosti Renée Fleming spolu s Bo Shovhusem a Christophem Eschenbachem.

Capriccio je poslední operou německého skladatele Richarda Strausse s podtitulem “Konverzační hudební dílo”. Opera měla svou premiéru v Národním divadle Mnichov 28. října 1942. Clemens Krauss a Strauss napsali německé libreto. Ačkoliv základ libreta pochází z 30. let od Stefana Zweiga a Joseph Gregor dále rozvinul jeho myšlenku o několik let později. Strauss pak převzal toto libreto a přizval si na pomoc Krausse jako spolupracovníka. Pod většinou konečné podoby libreta je podepsán Krauss.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200