Danielův svět + hosté: Karel Žák a simgiran

Hvězda, středa 25.03. 20:00, 60 Kč; s průkazkou ARTkina 50 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

ČR 2014 / 75 min. / přístupné bez omezení / česky

Režie: VERONIKA LIŠKOVÁ

Po filmu diskuze s hostem Karlem Žákem, odborníkem na pedofilii a simgiranem - příslušníkem Československé pedofilní komunity.

Žijí bez vidiny partnerského života a opětované lásky. Osmdesát procent z nich trpí depresemi a pomýšlí na sebevraždu. Řeč je o pedofilech. K jejich sexuální orientaci se váže zřejmě jedno z posledních a nejsilnějších tabu současné společnosti. Daniel, mladý student literatury, by ho rád prolomil, a dává proto nahlédnout do svého světa. Světa nenaplněných emocionálních potřeb a hledání perspektivy života. Jeho břemenu trochu odlehčují setkání s členy české komunity pedofilů, kteří spolu sdílejí strasti spojené se zakázanou láskou i obyčejné denní radosti. Citlivý portrét ukazuje, že stejně jako jakoukoli jinou menšinu, i pedofily pálí témata sebepřijetí a společenského coming outu. Po filmu diskuze s hosty Karlem Žákem a simgiranem – odborníkem na pedofilii a příslušníkem Československé pedofilní komunity.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200