Michal na Hraní

Hvězda, neděle 27.04. 10:00, 165 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

60 min.

Umělecká agentura Pragokoncert přiváží dětem do Uherského Hradiště malý dárek v podobě vystoupení Michala Nesvadby s programem „MICHAL NA HRANÍ“. Na vystoupení se děti mohou přijít podívat v neděli 27.dubna v 10:00 hod. do kina Hvězda v Uherském Hradišti.

Michal a jeho hra předčila všechny současné projekty pro děti. Jeho komunikace a zapojení dětí do magické hry je fascinující nejen pro děti samé, ale i pro dětský doprovod – rodiče a učitele. Děti se během představení dovídají spoustu cenných informací v tomto případě – jak si hrát, jak být dobrým majitelem svých hraček, naučí děti pořádku ve svých věcech atd. Na jevišti zároveň vzniká celá škála zábavných – multifunkčních hraček ze samolepících pásek pod názvem Mr. Tapeman. Představení je plné legrace, překvapení i písniček.
Děti můžou Michala pravidelně vídat v České Televizi v programu Kouzelná školka, kde vystupuje s populární postavičkou – skřítkem Františkem.

„MICHAL NA HRANÍ“ je představení o tom, jak si hrát s Michalem podle návodu. Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která se může vybrat svého majitele.

Předností představení „MICHAL NA HRANÍ“ je aktivní zapojení dětí a to nejen v prvních řadách, množství nečekaných překvapení, komičnost protagonisty, cit pro vyjádření, práce s netradičními samolepícími pásky Mr. Tapeman, které rozvíjí fantazii, lehkost žánru a legrace.
Pozor! Rezervace vstupenek je možná pouze na 5 dní.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200