Bambi 2 / Bambi and The Great Prince of the Forest

Hvězda, neděle 15.10. 15:30, 25, 35 Kč
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2006 / 76 min. / dabing / přístupný

Režie: BRIAN PIMENTAL / V českém znění: Miloslav Mejzlík, Eliáš Bauer, Václav Mareš, Šimon Šťěpán, Šťěpán Krtička, Michaela Schönová, Šťěpán Krtička, Johana Krťičková, Marianna Jurková, Zdeněk Šťěpán, Jiří Knot, Kamila Špráchalová, Marcela Peňázov ad.

Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu.

Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200