Strašpytlík

Hvězda, neděle 21.05. 15:30, 16, 26 Kč (s průkazkou Bambiparku zdarma)
Rezervace zarezervovat lístky

USA 2005 / 77 min. / animovaný / dabing

Režie: MARK DINDAL / V českém znění: Pavel Trávníček, Libuše Šafránková, Luděk Sobota, Fryštof Hádek, Zdeněk Žák, Michal Novotný, Václav Faltus ad.

I malé kuřátko se může stát velkým hrdinou. Nový animovaný film z produkce studia Walt Disney Strašpytlík vypráví klasickou pohádku o kuřeti, které si splete padající žalud s kouskem oblohy a způsobí velký zmatek. Tentokrát se malý hrdina rozhodne napravit to, co způsobil – jakmile se mu však konečně začne dařit, přistane mu na hlavě opravdový kus oblohy! Nyní se spolu se svými povedenými přáteli Kačkou Pihatou, Mrňousem a Rybízem musí pokusit zachránit svět, aniž by ve městě způsobil další zděšení, což se samozřejmě neobejde bez spousty napětí a zmatků, ale hlavně pořádné porce zábavy. Brzy se ukáže, že být při záchraně světa malým kuřetem se náramně hodí. Písničky k filmu nazpívali Dan Bárta a Kryštof Michal (Support Lesbiens).

Oficiální webová stránka: http://www.falcon.cz/film.asp?film=627
Obrázky, fotografie

 
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200