Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“

přidáno 14.04.2012, 09:19

Ve čtvrtek 12. 4. uspořádala UTB FLKŘ a Okresní hospodářská komora v Uh. Hradišti v sále kina Hvězda konferenci s mezinárodní účastí pod názvem „Logistika v teorii a praxi IV“. Mottem konference bylo rozšíření vzájemné spolupráce podnikatelské a akademické sféry při hledávání možností ke zkvalitnění logistiky v regionech. Prezentována byla moderní logistika a její praktické uplatnění v podnikové sféře s cílem rozšíření vzájemných kontaktů a navázání spolupráce. Na snímcích Dr.h.c. prof. Ing. Dušan Malindžák, CSc., ředitel Ústavu logistiky průmyslu a obchodu Technické Univerzity Košice.
Foto: Jaromír Orel

Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“ Mezinárodní konference „Logistika v teorii a praxi IV“
Letní kino

Městská kina na Facebooku Filmjukebox

Opery Balety

aktuality

Hvězda věci v prodeji

V prodeji jsou tašky, vějíře, frisbee a klíčenka kina Hvězda! Předměty jsou umístěny vedle vchodu s ceníkem, prodej na pokladně.

výstavy

Městská kina jsou členem sítě kin
Europa Cinemas
 
kód & design Jakub Němeček, © 2003 - 2011 Městská kina Uherské Hradiště
Náměstí Míru 951, Uherské Hradiště, 686 01, tel: +420 576 514 200